torsdag 16. oktober 2014

Ridetider i helga

Trening for Ann Cathrin Lübbe.
Fredag 17.10
14.00 Hannah / Jazz
14.30 Ida / Augustus
15.00 Siri / Amorita
15.30 Silje / Vilja
16.00 Karina / Maija
16.30 Moy Susanne / Royal
17.00 Tiril / Nordica
17.30 Pause – 30 min
18.00 Maria / Ariston
18.30 Oda / Chappo
19.00 Mette / Dionne
19.30 Kaisa / Glimt
20.00 Henriette / Glimt
20.30 Anja / Rocka
21.00 Lisa / Diva
21.30 Anita / Antina

Lørdag 18.10
09.00 Oda / Chappo
09.30 Maria / Ariston
10.00 Hannah / Jazz
10.30 Tiril / Nordica
11.00 Ida /Augustus
11.30 Siri / Amorita
12.00 Karina / Maija
12.30 Silje / Vilja
13.00 Pause – 1 time
14.00 Anita / Antina
14.30 Lisa / Diva
15.00 Moy Susanne / Royal
15.30 Mette / Dionne
16.00 Kaisa / Glimt
16.30 Henriette / Glimt
17.00 Anja / Rocka
Felles middag på Dows for alle som vil det kl 19.30 (Mat/drikke dekker man selv)

Søndag 19.10
08.30 Hannah / Jazz
09.00 Ida / Augustus
09.30 Siri / Amorita
10.00 Anja / Rocka
10.30 Oda /Chappo
11.00 Mette / Dionne
11.30 Kaisa / Glimt
12.00 Henriette / Glimt
12.30 Pause – 30 min
13.00 Tiril / Nordica
13.30 Lisa / Diva
14.00 Moy Susanne / Royal
14.30 Anita / Antina
15.00 Silje / Vilja
15.30 Karina / Maija
16.00 Maria /Ariston

Lyst å være med ut å spise og skravle litt på lørdag?

Minner om; Lørdag 18. oktober  kl. 19.30, på Dows i Skipagurra!! 

Alle medlemmer inviteres til middag  (for egen regning). 
Det er trening med Ann Cathrin i helga, ridetider blir lagt ut på bloggen i løpet av kort tid, slik at de som vil kan komme å se:) 

De som rir på trening er selvfølgelig også velkommen! :)

Bli med! :) 

onsdag 1. oktober 2014

Info om Mette-kurs 5.-7. oktober 2014

Hei
Her kommer ridetider for helga. Dere kan bytte med hverandre om det ikke passer.

Husk fristen for innbetaling av kurset i dag:) Beløp: 1500,-
Konto: 4944 08 00326

Mangler fortsatt en til og ordne lunsj lørdag og kjøringer til og fra ridehallen og bringe til Varangerbotn på søndag.

Vi drar ut å spise for de som ønsker på lørdag ca kl 19.00
kor ? Parma el Dows.

For spørsmål, ta kontakt på tlf 909 96668

Ha en fin trening alle:-)

arnhild


FREDAG:
13.30-14.00 Sara/Alisha
14.00-14.40 Mia/Chanti
14.40-15.10 Camilla/Tooske
15.10-15.40 Arnhild/Finesse
15.40-16.10 anja/rocka
16.10-16.50 MAT (båtsfjord jentan ordner)
16.50-17.20 Mette/Dionne
17.20-17.50 Kaisa/Glimt
17.50-18.20 Henriette/Glimt
18.20-18.50 Sissel/Baileys (tømmekjøre)
18.50-19.20 Kristin/Mercy
19.20-19.50 Hannah/Jazz


LØRDAG:
Kjøre Mette fra Tonje til ridehallen? Hvem? 
10.00-10.30 Sissel/Baileys (tømmekjøre)
10.30-11.00 Mette/Dionne
11.00-11.30 Kaisa/Glimt
11.30-12.00 Henriette/Glimt
12.00-12.30 Arnhild/Finesse
12.30-1300 Anja/Rocka
13.00-13.30 Sara/Alisha
13.30-14.15 MAT (Kæm ordner lunsj?)
14.15-14.45 Hannah/Jazz
14.45-15.15 Kristin/Mercy
15.15-15.45 Camilla/Tooske
15.45-16.15 Mia/Chanti
16.15-16.45 May/Amigo

Ut å spise ca kl 19.00, alle betaler selv. Kor vil folket spise? Parma, dows..J

SØNDAG:
hvem henter Mette fra Tonje og kjøre til ridehallen?
09.30-10.00 Sissel/Baileys (tømmekjøring)
10.00-10.40 Camilla/Tooske
10.40-11.10 Mia/Chanti
11.10-11.40 arnhild/Finesse
11.40-12.10 Anja/Rocka
12.10-12.40 Sara/Alisha
12.40-13.10 MAT (Kristin ordner lunsj)
13.10- 13.40Hannah/Jazz
13.40-14.10 Kristin/Mercy
14.10-14.40 Mette/Dionne
14.40-15.10 Kaisa/Glimt
15.10-15.40 Henriette/Glimt
15.40-16.10 May/Amigo