torsdag 16. oktober 2014

Ridetider i helga

Trening for Ann Cathrin Lübbe.
Fredag 17.10
14.00 Hannah / Jazz
14.30 Ida / Augustus
15.00 Siri / Amorita
15.30 Silje / Vilja
16.00 Karina / Maija
16.30 Moy Susanne / Royal
17.00 Tiril / Nordica
17.30 Pause – 30 min
18.00 Maria / Ariston
18.30 Oda / Chappo
19.00 Mette / Dionne
19.30 Kaisa / Glimt
20.00 Henriette / Glimt
20.30 Anja / Rocka
21.00 Lisa / Diva
21.30 Anita / Antina

Lørdag 18.10
09.00 Oda / Chappo
09.30 Maria / Ariston
10.00 Hannah / Jazz
10.30 Tiril / Nordica
11.00 Ida /Augustus
11.30 Siri / Amorita
12.00 Karina / Maija
12.30 Silje / Vilja
13.00 Pause – 1 time
14.00 Anita / Antina
14.30 Lisa / Diva
15.00 Moy Susanne / Royal
15.30 Mette / Dionne
16.00 Kaisa / Glimt
16.30 Henriette / Glimt
17.00 Anja / Rocka
Felles middag på Dows for alle som vil det kl 19.30 (Mat/drikke dekker man selv)

Søndag 19.10
08.30 Hannah / Jazz
09.00 Ida / Augustus
09.30 Siri / Amorita
10.00 Anja / Rocka
10.30 Oda /Chappo
11.00 Mette / Dionne
11.30 Kaisa / Glimt
12.00 Henriette / Glimt
12.30 Pause – 30 min
13.00 Tiril / Nordica
13.30 Lisa / Diva
14.00 Moy Susanne / Royal
14.30 Anita / Antina
15.00 Silje / Vilja
15.30 Karina / Maija
16.00 Maria /Ariston

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar

Du er velkommen til å skrive en liten hilsen eller kommentar til oss:)

Merk: Bare medlemmer av denne bloggen kan legge inn en kommentar.